Porsche анонсував електричний суперкар Taycan Cross Turismo

Німецький автовиробник Porsche готується незабаром представити новий електричний універсал Taycan Cross Turismo. Нещодавно в соціальній мережі Instagram на сторінці Porsche Newsroom анонсували терміни дебюту нового суперкара.

У 2019 році на Женевському моторшоу бренд Porsche представив прототип електричного універсалу, що позиціонується “кросовим позашляховиком”. Судячи з опублікованого анонсу, серійна версія концептуальної моделі повинна дебютувати вже навесні цього року. На ринок Taycan Cross Turismo вийде в другій половині 2021 року.

Що стосується технічних характеристик або інших подробиць про майбутню новинку, то вони на сьогодні ще невідомі. Хоча деякі джерела стверджують, що Porsche Taycan Cross Turismo буде уніфікований з ліфтбек Taycan, тобто розміщуватися на одній платформі. Це значить, що з технічної точки зору обидві моделі будуть ідентичні або дуже схожі.

Треба зазначити, нещодавно в соціальних мережах своїми враженнями від першого тест-драйву прийдешньої новинки поділився один з амбасадорів німецького бренду Porsche. Як зазначив “тестувальник”, він з нетерпінням чекає прем’єри та виходу на ринок електричного універсалу, оптимального як для їзди по швидкісному автобану, так і по дорогах австралійської глибинки.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autocar.co.uk