Понад 11 тисяч доларів за планове ТО: скільки коштує обслуговування та ремонт гіперкара Bugatti Chiron

На YouTube-каналі американця Стіва Хемілтона з’явився ролик, у якому власник Bugatti Chiron розповідає про вартість його утримання за кілька років. Так, лише на регулярні ТО за 10 років потрібно витратити щонайменше 100 тисяч доларів, а якщо потрібно ремонтувати авто, то витрати можуть зрости в рази.

З моменту покупки гіперкара Bugatti виробник надає його власнику право на безкоштовне техобслуговування протягом чотирьох років. Після цього доведеться щорічно викладати по 11,5 тисяч доларів за кожне планове технічне обслуговування, в яке входить заміна оливи, фільтрів, а також гальмівної рідини.

Власник гіперкара вже встиг побувати і на великому технічному обслуговуванні, яке необхідно проходити раз на 5 років. Коштує така процедура вже 34 тисячі доларів і включає, крім іншого, заміну технологічних рідин в КПП, охолоджувальної рідини і свічок запалювання. Планові ТО можна замінити продовженою гарантією — чотири роки коштуватимуть 204 тисячі.

Гальмівні диски на Chiron оцінили в 18 тисяч доларів, передні колодки – 6,7 тисяч доларів, а заміна шин, яку необхідно виконувати раз на 5 років, обійдеться майже у 9 тисяч доларів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!