Покращені підвіска, шумоізоляція та керованість: що говорять про Tesla Model 3 2024

Оновлена ​​Tesla Model 3 2024 модельного року надійшла на огляди, а автомобільні видання поділилися своїми враженнями та розповіли про покращення.

Кайл Коннер з Out of Spec Reviews опублікував докладний 50-хвилинний огляд, в якому описується їзда містом, динамічне водіння, розгін до максимальної швидкості автобаном у Німеччині, а також йдеться про зміни всередині та зовні.

Попри заяви про те, що Tesla Model 3 2024 має бути енергоефективнішою, при 100% заряду акумулятора вона показувала залишок запасу ходу 420 км, навіть менше, ніж в оригінальної Tesla Model 3.

Рульове управління, за словами Кайла Коннера, забезпечує більший зворотний зв’язок, ніж раніше, і здається інтуїтивнішим і зрозумілішим. Оглядач виявився великим шанувальником нового кермового колеса та нових кнопок на ньому.

Ще одна річ, яка стає очевидною відразу ж, – це тиша в салоні: новинка виявилася тихішою, ніж у Model S Plaid, якою їздить Кайл Коннер. За його підрахунками, навіть на швидкості понад 200 км/год у Model 3 2024 також за рівнем шуму, як у старій Model 3 на швидкості 95 км/год.

Найбільшим покращенням у порівнянні з попереднім автомобілем є підвіска, в якій використовуються нові частотно-залежні амортизатори. Вони набагато м’якші та комфортніші у будь-яких ситуаціях на дорозі. Деяким підвіска може здатися занадто м’якою для динамічного водіння.

Кайл Коннер називає новинку «дорослої Tesla Model 3», зазначивши, що Tesla покращила деталі, які потребували поліпшення, і зберегла хороші якості автомобіля.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело insideevs.com