Експерт назвав три методи, щоб підняти скло в машині, якщо зламався склопідйомник

Непередбачені поломки у дорозі трапляються навіть із зразковими водіями, які стежать за своїм автомобілем. Буває так, що склопідйомник раптово відмовляє у самий невідповідний момент, коли на вулиці дощ та вітер. Скло, яке потрібно було відкрити для провітрювання салону, раптом рішуче не бажає закриватися. Експерт порталу mmr.net.ua роз’яснив, що робити у цій неприємній ситуації.

Якщо електричний склопідйомник раптом дає збій і причина не в розрядженому акумуляторі, краще відразу попрямувати в автосервіс, щоб усунути несправність. Але буває так, що це неможливо зробити миттєво. У таких випадках як тимчасове рішення можна заклеїти відкрите вікно скотчем і плівкою. Це простий спосіб дістатися автосервісу в погану погоду. Однак залишати машину без нагляду на вулиці у такому стані – небезпечно.

Причиною поломки може бути що завгодно: запобіжник, що перегорів, несправний моторчик, проблеми з електропроводкою і так далі. Точний діагноз може поставити лише досвідчений майстер автосервісу.

Якщо вікно частково піднято, спробуйте підняти його, не знімаючи обшивку дверей. Якщо це не вдається, доведеться зняти нижній ущільнювач. Важливо схопити скло з обох боків руками та підняти його до упору. Щоб зафіксувати скло у верхньому положенні, можна скористатися скотчем, наклеївши його з боку салону.

Іноді можна спробувати витягнути скло вгору, хитаючи його і одночасно натискаючи кнопку електросклопідйомника. Якщо електропривід справний, а скло просто застрягло, цей метод має спрацювати.

Однак, якщо такий спосіб не дає результатів, доведеться обережно розібрати внутрішню панель дверей. Від’єднавши скло, потрібно підняти його вручну і підперти рамку чимось підручним. Це тимчасове рішення, але потім необхідно звернутися до професіонала в автосервісі для остаточного усунення проблеми.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!