Peugeot представила електричний кросовер із запасом ходу майже 700 км (фото)

Французька компанія Peugeot презентувала свій новий автомобіль. Це великий семимісний кросовер Peugeot E-5008, який буде доступний як в гібридному, так і повністю електричному виконанні.

За даними виробника, Peugeot E-5008 побудований на платформі STLA Medium і встановлює новий стандарт, будучи єдиним на сьогоднішній день повністю електричним автомобілем у категорії SUV із містким семимісним салоном та великим запасом ходу.

Довжина кузова нового Peugeot E-5008 складає 4,79 метра за колісної бази 2,9 метра. Електромобіль буде доступний у версіях Allure та GT з кількома силовими установками на вибір. Так, покупцям запропонують 210- та 230-сильні повністю електричні версії, двомоторну електричну силову установку потужністю 320 сил із системою повного приводу. Залежно від ємності батареї запас ходу може сягати до 660 км.

Кросовер отримав трирядний семимісний салон із вражаючим 21-дюймовим плаваючим дисплеєм Panoramic i-Cockpit, атмосферним підсвічуванням та декоративними вставками із справжнього алюмінію.

Електрокар буде доступний у шести відтінках кузова: Obsession Blue, Ingaro Blue, Okenite White, Pearl Black, Artense Grey та Titanium Grey.

Ціни та комплектації будуть оголошені пізніше.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!