Перший повністю електричний HUMMER показали на відео

Три мотори, потужна батарея, швидкий розгін, можливість сплавлятися по річках і озерах — далеко не всі переваги GMC Hummer EV.

Компанія GM опублікувала відео, на якому прототип електричного чотиридверного пікапа GMC Hummer EV їздить по снігу. Головні особливості суперкара — повна електрифікація, запас ходу до 560 км і потужність заряду батареї 350 кВт. Початкова ціна пікапа становить 80000 доларів.

GMC Hummer EV буде запущений у виробництво восени 2021 року на заводі Factory Zero в складальному центрі Детройта-Хамтрамк. Автомобіль обладнаний тримоторною силовою установкою e4WD, яка дозволяє управляти вектором крутного моменту. Потужність двигуна становить 1000 кінських сил. Пікап обладнаний чотириколісною системою і розганяється до 97 кілометрів на годину всього за три секунди.

Цікаво, що в автомобіль вбудована батарея під напругою 800 вольтів. Її можна заряджати струмом, потужність якого становить 350 кіловатів. Це означає, що всього за 10-15 хвилин автомобіль можна підзарядити на 160 кілометрів шляху. Батарея повністю герметизована і захищена сталевим екраном. Це дозволяє пікапу переправлятися через великі калюжі й струмки глибиною до 60 сантиметрів.

GM опублікувала відео зі своїм новим Hummer, де говорить про прискорення циклу розробки автомобіля. Адже на першій презентації проекту представники компанії показали тільки зображення майбутнього електрокара, згенеровані комп’ютером. Деякі критики були впевнені, що GM не встигне запустити виробництво GMC Hummer EV вчасно. Саме тому компанія вирішила періодично випускати короткі відеоролики про робочий прототип для демонстрації прогресу проєкту.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Джерело electrek.co


Коментарі
Завантаження...