Перші зображення та технічні характеристики Hyundai Ioniq 5 eN1 Cup

Компанія Hyundai представила перші зображення гоночного автомобіля Ioniq 5 eN1 Cup разом із деякими технічними характеристиками, пообіцявши, що автомобіль буде готовий у лютому 2024 року. Автомобіль оснащений агресивним обвісом з масивними повітрозабірниками, великим дифузором та заднім антикрилом. Ioniq 5 eN1 Cup буде обладнаний 18-дюймовими колесами із шинами 280/680 R18.

Він отримає жорсткішу підвіску, що знижує дорожній просвіт на цілих 70 мм (у звичайного Ioniq 5 кліренс становить 160 мм). Гальмівне зусилля забезпечують шестипоршневі передні та чотирипоршневі задні гальмівні супорти. Hyundai також оснастила автомобіль шеститочковим каркасом безпеки, що відповідає вимогам FIA, та модернізованим захистом акумулятора.

Найбільшою зміною стане втрата маси, яка становитиме 250 кілограмів. Повна інформація ще не розкрита, оскільки Ioniq 5 eN1 Cup все ще знаходиться у розробці, але ми знаємо, що бічне та заднє скло замінюються полікарбонатом. Звичайний Ioniq 5 важить близько 2100 кг.

Додаткові зміни включають регульовану підвіску зі сферичними шарнірами, що забезпечують жорсткість з’єднання з шасі. Він також отримає роз’єднувач на випадок, якщо акумулятор перегріється. Кожна команда, яка братиме участь у гонках Ioniq 5 eN1 Cup, матиме свій власний штучний звук двигуна. Крім того, водіям буде дозволено імітувати перемикання передач за допомогою функції N E-Shift, яка імітує поведінку восьмиступеневої автоматичної коробки з подвійним зчепленням.

Якщо все піде за планом, автомобіль вийде на трасу вже у травні 2024 року. Hyundai планує провести перші у Південній Кореї змагання між електромобілями одного виробника.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com