Перші Tesla Cybertruck доставлять із затримкою 2 роки. Опубліковане нове відео

Ілон Маск сьогодні вранці опублікував повідомлення, у якому він підтвердив, що перші покупці Tesla Cybertruck отримають свої машини 30 листопада 2023 року.

За традицією, Tesla проведе так званий захід Delivery Event, який відбудеться на одному із заводів компанії, розташованого в Техасі (Gigafactory Texas).

Тим часом у соціальних мережах поширяться відеоролики, де демонструють салон нового електричного пікапа, а також кузов, закритий зсувною панеллю.

Також показали позашляхові якості новинки:

Нагадаємо, Ілон Маск представив пікап Cybertruck вже чотири роки тому. На момент анонсу було оголошено, що Tesla Cybertruck з’явиться у продажу наприкінці 2021 року, проте терміни кілька разів зміщувалися.

Генеральний директор Tesla раніше попередив про труднощі із нарощуванням виробництва електричного пікапа Cybertruck. “Ми вирили собі могилу з Cybertruck”, – сказав Маск. Він хоче «стримати очікування» щодо пікапа, додавши, що компанія може зіткнутися з «величезними проблемами» при нарощуванні виробництва та забезпеченні позитивного грошового потоку.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело twitter.com