Передні колеса відривалися від землі: Rivian готує нові автомобілі потужністю понад 1000 к.с.

За словами учасника Rivian Forums, який посилається на перевіреного інформатора, Rivian планує випустити у 2024 році топову комплектацію Ascent для R1T і R1S.

Згідно з витоком,  відбудуться косметичні оновлення та аеродинамічні покращення моделей R1. Джерело стверджує, що здвоєні двигуни видають потужність понад 1000 кінських сил, а передні колеса відривалися від землі під час випробувань. Новий варіант включатиме затемнені зовнішні акценти.

Зараз чотиримоторні Rivian R1T і R1S видають 835 к.с., а двомоторні версії мають потужність 665 к.с. Більшість електромобілів потужністю понад 1000 к.с., таких як Tesla Model S Plaid та Lucid Air Sapphire, використовують три тягові двигуни. Хоча Air Grand Touring Performance видає 1050 к.с. із двома електромоторами.

Раніше цього року Rivian розпочала виробництво двомоторного приводу Enduro власної розробки. Раніше у виробництві електродвигунів бренд покладався на таких постачальників, як Bosch, а тепер прагне забезпечити більший контроль за витратами та виробництвом за допомогою власних систем.

Раніше повідомлялося, що двомоторний привід Enduro на R1S показав чудові показники продуктивності та ефективності.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело insideevs.com