Опублікована моторошна статистика по каршерінгу в Україні

Стало відомо, як українці поводяться з каршерінговими автівками. Скажемо відверто – долі автомобілів у вітчизняному каршерінгу не позаздриш.

Перші сервіси з короткострокової оренди авто з’явилися не так давно. Каршерінг дуже зручний формат у великих містах, бо дозволяє через додаток орендувати машину погодинно в будь-якій точці населеного пункту.

Так, у компанії Getmancar, яка є найбільшим оператором каршерінгу, розповіли про те, як деякі їхні клієнти знущаються з орендованих авто та займаються відвертим вандалізмом.

Зазначається, що ні дня не обходиться без ДТП. Одного дня в аварії потрапило відразу 8% автопарку Getmancar.

Кожен день близько 6 автомобілів компанії ушкоджують. Мінімум 6 покришок знищується щотижня навмисно – мова йде про порізи, які не підлягають відновленню.

В день у компанію дзвонять близько 10 разів з вимогою перепаркуватися. Близько п’яти разів на день на гарячу лінію компанії дзвонять з погрозами через неправильно запарковані авто. При цьому приблизно раз в тиждень погрози втілюються в реальність.

Крім того, мінімум один каршерінговий автомобіль в день евакуюють. Приблизно п’ять водіїв на місяць ховаються з місця ДТП, через що авто потрапляє в базу даних МВС.

Але найбільш приголомшлива статистика полягає в наступному:

– протягом двох місяців з каршерінгових авто незрозуміло куди поділося 368 підставок для телефонів;
– зникло приблизно 150 щіток для чищення снігу;
– тільки 10% водіїв перевіряють наявність документів в авто.

Як зазначають в компанії Getmancar, тільки на одну заправку каршерінгових авто на добу йде кілька тонн палива. Бути піонером на українському ринку каршерінгу дуже непросто, але в компанії сподіваються, що в майбутньому усі затрати відіб’ються.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело auto.bigmir