Оновлений Volkswagen Polo помічений на тестах

З’явилися шпигунські фотографії оновленого хетчбека, прем’єра якого відбудеться в 2021 році.

У розпорядженні видання Motor1 виявилися шпигунські фотографії оновленого хетчбека Volkswagen Polo для європейського ринку, який помітили під час дорожніх випробувань в Німеччині. Прем’єра автомобіля відбудеться в 2021 році.

Зміни в зовнішності приховані камуфляжним накладками, пофарбованими в колір кузова. При цьому на знімках видно, що Polo отримає нові бампери, а також оптику в стилі моделі Golf восьмого покоління і оновленого кросовера Tiguan. Плюс до всього невеликій модернізації піддасться радіаторна решітка.

Що стосується салону, то там, за попередніми даними, з’явиться вдосконалена інформаційно-розважальна система і повністю цифрова приладова панель з поліпшеною графікою.

Не виключено, що в лінійку двигунів додадуть силові установки з помірно-гібридною технологією, яка дозволить знизити витрату пального і кількість шкідливих викидів.

Прем’єра рестайлінгового Volkswagen Golf відбудеться в другій половині 2021 року. Приблизно в ці ж терміни дебютують Skoda Fabia нового покоління, яку створять на тій же самій платформі.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com