Олексій Резніков показав, як працюють канадські бронемашини Senator

Міністр оборони України Олексій Резніков показав нові бронемашини Senator, які Канада передала українським військовим. Він подякував канадським колегам Аніті Ананд та Біллу Блеру, а також народу Канади за передані броньовані машини.

Олексій Резніков зробив тест-драйв броньовика і спробував поїздити на Senator бездоріжжям. Відповідне відео він опублікував у Twitter. Міністр подякував партнерам та наголосив, що Канада і Україна мають однакові погляди на ситуацію на полі бою.

Ці бронемашини допоможуть захистити наших військових під час бойових завдань і врятують тисячі життів. Адже це люди перемагають у війні“, – зазначив голова Міноборони України.

Рішення про передачу додаткових 200 таких бронемашин для України оголосили ще у січні. 8 таких машин, за повідомленням сайту уряду, прибули у травні. Решту машин передадуть незабаром.

Senator – високопрохідні бронемашини канадського виробника Roshel. Автомобіль використовується для різних завдань, зокрема для транспортування особового складу, евакуації поранених. Також на них можна встановити зброю.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!