В мережі показали огляд нового українського всюдихода ATLAS (відео)

На youtube каналі InfoCar вийшло відео тест-драйву нового українського всюдиходу ATLAS. Його вже назвали крітишим за відомий всюдихід Sherp. Про це пише AMPERCAR.com.

ATLAS об’єднав в собі ультимативну прохідність і простоту керування. Повнокероване шассі, шини низького тиску, потужний дизельний двигун, блокування всіх диференціалів, 12 місний салон і в кінці кінців те, за що ми все ж можемо віднести його до класу автомобіля – рульове куревання. Максимальна заявлена швидкість по суші 60 км/год і запас ходу 800 км.

Його можна було б назвати “вбивцею” Sherpa, якби не одне але, Sherp вже виробляється серійно і відомий по всьому світу, а Атлас тільки збирається таким стати.

Всюдихід ATLAS від більшості подібних машин відрізняється тим що в його розробці брали участь також і дизайнери які погодьтеся створили досить виразний зовнішінй вигляд. Для цього навіть чимось навіть довелося пожертвувати, а дещо з’явилася так би мовити бонусом наприклад величезний обсяг внутрішнього простору і чимала, як для всюдихода, колісна база.

Це передсерійний зразок який вже пройшов всі випробування, і поки в Дніпрі йде виробництво першої партії таких машин, ми маємо можливість зрозуміти наскільки він цікавий як влаштований в чому унікальний. Більше деталей у відео:

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!