Один з найбільших у світі автовиробників може закрити свої заводи

Італійській уряд веде переговори з Tesla та китайськими автовиробниками, серед яких Chery Auto, щодо залучення одного з них до виробництва в Італії з метою збільшення національного автовиробництва. У відповідь на це концерн Stellantis погрожує закриттям власних заводів.

«Якщо хтось хоче запровадити китайську конкуренцію, він буде нести відповідальність за непопулярні рішення, які, можливо, доведеться прийняти», — заявив генеральний директор Stellantis Карлос Таварес. У Stellantis натякнули, що під тиском китайської конкуренції концерн прискорить зусилля для підвищення продуктивності, тобто деякі виробництва в Італії можуть закрити.

Нагадаємо, наразі Stellantis включає 18 брендів. Серед них – Abarth, Alfa Romeo, Chrysler, Citroën, Dodge, DS, Fiat, Fiat Professional, Jeep, Lancia, Maserati, Mopar, Opel, Peugeot, Ram, Vauxhall, Free2Move та LEASYS. Назва «Stellantis» використовується виключно як корпоративний бренд, тоді як назви та логотипи її брендів залишаються незмінними. У підрозділах компанії працює 300 000 співробітників, а її виробничі потужності розташовані у 30 країнах світу.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!