Новий топовий кросовер Lexus дебютує уже в цьому році

Японський бренд веде роботи над новим позашляховиком, який буде менше нагадувати Land Cruiser і більше схожий на спортивний Porsche Cayenne.

В даний час флагманом люксової марки вважається Lexus LX 570 – найдорожчий позашляховик бренду. В основі автомобіля лежить родинний позашляховик Toyota Land Cruiser 200, але з урахуванням того, що ця модель зникне після 2021 року, модель наступного покоління може стати власним унікальним продуктом Lexus. Попри те, що в компанії запевняють, що в модельному ряду марки завжди знайдеться місце для справжнього позашляховика, фахівці стверджують про зворотне — майбутня новинка стане автомобілем іншого плану.

Очікується, що нова флагманська модель, яку назвуть індексом LF, заснована на концепт-карі LF-1 Limitless, який був представлений на автосалоні в Детройті в 2018 році. При цьому на відміну від LX, побудованого на базі Land Cruiser, LF складе конкуренцію таким позашляховикам, як Porsche Cayenne і Maserati Levante.

У зв’язку з цим, судячи з чуток, під капотом розташується 3,5-літровий бітурбований V6 або гібридна силова установка від LS 500. До речі, в LS їх віддача становить 415 і 354 к.с. відповідно. Ці варіанти повинні наблизити LF до базових версій Cayenne і Levante, в той час як більш продуктивна версія повинна конкурувати з Cayenne Turbo і Levante Trofeo.

Не виключено, що саме новий Lexus отримає легендарний 4,0-літровий V8 з подвійним турбонаддувом, який, як очікується, також буде використовуватися в майбутніх моделях F, включаючи IS F, LS F і LC F. До речі, його віддача складе близько 660 к.с., що значно перевершувало б потужність конкурентів. Хоча раніше вважалося, що позашляховик буде називатися LQ.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com