Новий позашляховик Toyota викликав ажіотаж на ринку

У четвер, 29 лютого, Toyota відкрила попереднє замовлення на новітній Land Cruiser Prado 250 в Китаї, і автомобіль миттєво став хітом: всього за годину було оформлено 5000 попередніх замовлень. Замовлення машини підтверджується депозитом у розмірі 5000 юанів – це 695 доларів.

У Китаї Land Cruiser Prado 250 виявився приблизно на 10 000 доларів дорожчим, ніж у США. Крім того, позашляховик Toyota виявився дорожчим і Tank 700 Hi4-T, і BYD Leopard 5, хоча поступається їм в інноваційності, оснащенні та потужності. Однак китайці своїм гаманцем голосують за японський бренд.

Нагадаємо, повноцінна прем’єра машини Land Cruiser Prado 250 у Китаї відбудеться на Пекінському автосалоні 25 квітня, тоді ж буде оголошено роздрібні ціни. Постачання серійних авто стартують у липні. На умовах попереднього замовлення за новинку Toyota просять від 65,3 до 80 тис. доларів.

Land Cruiser Prado серії J250 було представлено 2 серпня 2023 року. Він продаватиметься як Land Cruiser 250 у Японії та просто як Land Cruiser у Північній Америці та деяких європейських країнах. Автомобіль базується на рамній платформі GA-F, яка використовується як Land Cruiser більшої серії J300. Позашляховик комплектується бензиновими, дизельними та гібридними силовими установками.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!