Новий кросовер від Geely та Volvo показали на офіційних знімках

Паркетник з індексом "08" стане сьомою моделлю компанії Lynk & Co

Новий кросовер від Geely та Volvo показали на офіційних знімках. Фірма Lynk & Co поділилася серією фотографій паркетника 08 – середньорозмірної моделі, розробленої на архітектурі CMA. По шасі і двигунам новинка Lynk & Co виявиться частково уніфікована з актуальними моделями Geely і Volvo, а ставку зроблять на гібридні системи, що заряджаються, на основі 1,5-літрового турбомотора. На публічну прем’єру чекають 30 березня.

У «вісімки» пізнавана зовнішність із характерними двосекційними денними ходовими вогнями та ліхтарем на всю ширину кузова. Хитра оптика – не єдина «фішка». Дизайнери Lynk & Co здивували незвичайним кріпленням зовнішніх дзеркал заднього виду, складними боковинами та складним малюнком «аеродинамічних» колісних дисків.

Інтер’єр поки що показаний тільки на рендері, але вже зрозуміло – весь інтерфейс “зав’язаний” на величезний тачскрин медіасистеми з операційною системою Flyme Auto китайського виробника смартфонів Meizu. Панелі приладів у звичному вигляді не буде зовсім (тільки проекційний екран), а кількість «фізичних» клавіш зведена до мінімуму.

За неофіційними даними, довжина Lynk & Co 08 складе близько 4,7-4,8 метра, а бензиновим двигуном виявиться сучасна 1,5-літрова «турбочетвірка», знайома по оновленому Geely Coolray. Поки «вісімка» не пройшла сертифікацію в Китаї, тож точних характеристик немає.

Презентація Lynk & Co 08 відбудеться на конференції Meizu за два тижні. На китайський ринок новинка може вийти до кінця першого півріччя.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!