Новий кросовер «Одеса» викликав великий ажіотаж в Україні

Новина про те, що Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) випускатиме разом з китайською компанією FAW Group новий кросовер «Одеса», на жаль, виявилась фейком, проте ажіотаж, який це повідомлення викликало в медіапросторі, свідчить про величезний попит на такий автомобіль в Україні. Ймовірно, якби таке авто дійсно запустити в серію, то ЗАЗ міг ба добряче заробити на цьому, але не судилося…

Про шалений ажіотаж серед українців свідчать попередні замовлення. Після новини про майбутній запуск виробництва паркетника, ЗАЗ буквально засипали повідомленнями про бажання купити новинку.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише засновник інвестиційного фонду Fison Дмитро Томчук. При цьому він наголошує, що не злякала українців навіть доволі висока ціна на автомобіля – 500 тисяч гривень.

«Багато хто в Україні захотів цю машину і були готові заплатити за неї, попри важкі часи. У мене немає сумнівів, що коштом “ЗАЗ-Одеса” Запорізький автозавод непогано поліпшив би свої справи, а продажі показали б чудові результати», – пише він.

Нагадаємо, згідно повідомлення, кросовер мав отримати 1,5-літровий турбований двигун потужністю 160 к.с.. Що стосується трансмісій, то це мали бути 6-ступінчаста механічна коробка передач або 7-ступінчастий «робот».

Днями на ЗАЗі заявили, що не ведуть жодних переговорів з FAW Group і не планують запуск виробничого проекту з використанням агрегатної бази моделей вищезгаданого виробника.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!