Новий гібридний Bentley Continental GT потужністю 771 к. с. буде презентовано у червні

Червень 2025 року стане важливою віхою у видатній історії Bentley, оскільки британський виробник розкішних автомобілів представить Continental GT четвертого покоління. Ця нова ітерація культового Grand Tourer означає сміливий крок вперед, поєднуючи легендарну спадщину Bentley із передовими технологіями та вперше включатиме гібрид.

Четверте покоління Continental GT являє собою наступний крок у 20-річному шляху успіху Bentley. З моменту появи оригінальної моделі майже 100 000 екземплярів було виготовлено вручну в Крю. Новий Continental GT продовжує цю традицію, поєднуючи позачасовий дизайн з інноваційними технологіями.

Continental GT наступного покоління буде оснащено абсолютно новим «ультрапродуктивним гібридом» Bentley, побудованим на основі двигуна V8, який видаватиме 771 кінську силу та 1000 Нм крутного моменту.

Однією з видатних особливостей нового Continental GT стане його здатність проїжджати до 80 км лише на електриці. Ця лінійка лише з електроприводом забезпечує безшумне водіння з нульовим рівнем викидів, що ідеально підходить для міських умов і коротких маршрутів. Автомобіль також матиме показник WLTP CO2 менше 50 г/км, що робить його одним із найбільш екологічно чистих розкішних великих турів на ринку.

Представляючи новий Continental GT, Bentley демонструє своє бачення майбутнього розкішного автомобілебудування. Силовий агрегат Ultra Performance Hybrid, передова технологія шасі та зосередженість на екологічності підкреслюють прагнення бренду розвиватися, зберігаючи суть того, що робить Bentley справді особливим.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!