Новий Ford Mustang перетворили на серійний ретро-кар

Ford Mustang відзначає свій 60-річний ювілей, і на честь цієї події компанія організовує особливий захід у Шарлотт, Північна Кароліна. Крім того, Ford випускає нову комплектацію, названу “60th Anniversary Package”.

Цей пакет є виключно візуальним поліпшенням, але, за словами Ford, він виглядає дуже ефектно. Особливу увагу привертають 20-дюймові колеса у простому п’ятипроменевому дизайні, який надихнув моделі 1965 року. Це приємний відступ від складних сучасних дизайнів «сніжинок». Звісно, ​​у цьому пакеті більше, ніж просто гарні колеса.

На кузові можна помітити значки 5.0 та смуги, які також надихнуті дизайном моделі 1965 року, як і значок GT на кришці багажника. Спереду встановлені унікальні грати з ретро-сітчастим дизайном, а «ніздрі» виділені сріблястими акцентами для більшої виразності.

Також додані затемнені фари з пакету Mustang Nite Pony, що контрастують з блискучими кришками бічних дзеркал. На жаль, це не хром, а світло-сріблясте покриття, що імітує класичний вигляд. Якщо ви виберете білий Mustang, дзеркала будуть кольором кузова.

Що стосується кольорів, то пакет ювілейної комплектації доступний лише в білому, червоному Race Red чи синьому Vapor Blue. Бокову смугу можна вибрати червоного чи сріблястого кольору. В інтер’єрі є сірий, червоний або чорний відтінки. На панелі приладів встановлено спеціальну серійну пластину 60-річчя.

Під капотом все залишається таким самим, як у нового Mustang GT. 5,0-літровий V8 виробляє 480 кінських сил, рухаючи задні колеса через шестиступінчасту механічну або десятиступінчасту автоматичну коробку передач. Пакет доступний лише у топовій комплектації GT Premium, як у версії купе, так і у версії з відкидним верхом.

Ford випустить лише 1965 Mustang з пакетом 60th Anniversary Package, що символічно відсилає до року першої моделі. Ціни будуть оголошені ближче до кінця року, коли автомобіль надійде до дилерських центрів як модель 2025 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com