Новий електромобіль Chevrolet отримає запас ходу 720 км

Американський автовиробник General Motors розробляє новий електричний пікап Chevrolet. Новинка буде побудована на останній платформі модульного типу GM BT1 та отримає відразу кілька двигунів. Загальна потужність моторів буде складати до 800 кінських сил.

Розгін до 100 км/год займатиме не більше 4 секунд. При цьому запас ходу електротрака складе від 480 до 720 кілометрів. Такий великий пробіг забезпечить новітній акумуляторний блок Ultium.

Дизайн пікапу отримає традиційний силует з сучасними деталями екстер’єру. Спереду буде дворівнева світлодіодна оптика, а також декоративна панель на місці фальшивої радіаторної решітки.

У салоні інсайдери GM обіцяють сучасне оснащення: цифрову приладову панель, новітню мультимедійну систему та сенсорний екран великого розміру. Також новинка отримає широкий спектр систем допомоги водієві й асистентів безпеки.

Конкурентами електротраку виступлять електричні пікапи Ford F-150, Tesla Cybertruck та Rivian R1T. Випуск новинки буде запроваджено на заводі General Motors Factory ZERO. Презентація новинки запланована на 2022 рік.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com