Нові подробиці про наступне покоління Toyota Prius

Нинішнє, четверте покоління Toyota Prius (XW50) випускається з 2015 року. З урахуванням того, що його попередники трималися на конвеєрі по шість років, справа йде до анонсу нової моделі. Поки подробиці тримаються в секреті, але японський сайт Mag-X опублікував деякі подробиці з посиланням на джерела в концерні.

За інформацією ресурсу, в п’ятому поколінні, як і в нинішньому, новинка буде базуватися на модульній платформі TNGA-C. При цьому кузов для моделі створюють з нуля — екстер’єр у неї стане більш агресивним.

Історично так склалося, що сімейство Prius або має нейтральний стиль, або іде в бік неординарності, однак агресія ніколи не читалася в образі цієї лінійки гібридів. Але поява Mirai II довело, що Toyota змінила підхід: якщо перше покоління воднемобіля виглядало футуристично, але незграбно, то в другому модель принципово змінила парадигму і вже по духу нагадує спортседан. Аналогічні метаморфози відбудуться і з сімейством Prius.

При цьому не виключено, що окремими елементами новинка буде нагадувати концепт Toyota LQ 2019 року.

Істотні зміни намічаються і по частині начинки. Якщо понад 20 років тому гібридний автомобіль був в дивину, то сьогодні ним нікого не здивуєш. Більш того, Пріус вже давно страждає від внутрішньої конкуренції з іншими моделями, в тому числі з Corolla Hybrid. Є висока ймовірність, що Prius вже в базовій версії отримає батарею збільшеної місткості з підтримкою зовнішньої зарядки. До того ж очікується і повністю електрична модифікація.

Дата виходу новинки поки не анонсована.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело asia.nikkei.com