Нова генерація Toyota Land Cruiser отримає три двигуни

Культовий позашляховик Toyota Land Cruiser нової генерації знаходиться ще в розробці, але вже стало відомо деякі цікаві подробиці. Японський автовиробник планує випустити нову модель з трьома варіаціями силових установок.

Нове покоління Land Cruiser 300 Series позбудеться мотору V8, замість нього під капотом з’явиться 6-циліндровий двигун. Один з агрегатів V6 матиме місткість 3,5 літру з подвійним турбонаддувом в той час, як гібридна модифікація цієї установки також буде доступна в деяких країнах. Для фанатів високого крутного моменту буде запропоновано 3,3-літровий дизельний двигун V6.

Фахівці вважають, що нова генерація позашляховика буде повторювати за габаритами чинну модель. Насправді це не є несподіванкою, оскільки в попередніх звітах говорилося про те, що він збереже саме цю архітектуру. Глобальний показ новинки може відбутися вже влітку цього року.

Нагадаємо, що в розробці зараз також перебуває заміна Lexus LX на базі Land Cruiser. Нова модель під назвою LQ перейде на сучасну платформу unibody. Мабуть, що вона не буде такою міцною, але буде краще підходити для комфортного керування у місті.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело largus.fr