Nissan запатентував назву першого преміального гібриду Infinity

Японський автовиробник зареєстрував в патентному відомстві США нову торгову марку I-Power, яка буде використовуватися задля випуску першого електричного Infinity. Крім того, компанія зможе використовувати цю назву для позначення електроприводу усіх своїх наземних транспортних засобів. Зазначається, що моделям преміального бренду дістануться потужні силові установки.

Нагадаємо, що зараз Nissan має запатентовану систему e-Power. Це бензоелектрична силова установка послідовного типу, в якій колеса обертає електромотор, а ДВЗ використовується тільки для генерації енергії. На японському ринку такі гібридні версії дуже поширені та пропонуються для моделей Note, Serena і Kicks. Найближчим часом ця система прийде у Європу – з дебютом нової моделі Qashqai.

Американське видання Carbuzz припустило, що I-Power – це аналог тієї ж технології, призначеної для машин бренду Infiniti. Влітку 2020 року преміальний підрозділ японського автовиробника презентував нову стратегію розвитку. Тоді компанія оголосила, що повністю перейде на платформи материнського бренду Nissan й буде використовувати її гібридні системи, допрацьовані для підвищення потужності та зниження рівня шуму.

Чи дійсно гібридна установка Infiniti буде називатися I-Power і які моделі отримають її в першу чергу – поки невідомо. Один з ймовірних кандидатів – новий 7-місний позашляховик, що розроблено на прототипі QX60 Monograph. Концепт гучно дебютував восени минулого року та привернув увагу не тільки прихильників японського бренду.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1