Nissan відродить легендарний позашляховик Xterra

У світі SUV, орієнтованих на позашляхове використання, спостерігається значний попит, проте донедавна Nissan спостерігав за цією тенденцією збоку. Незважаючи на наявність позашляхової версії Pathfinder — Rock Creek, вона не може зрівнятися з попередніми поколіннями на рамній архітектурі або з легендарним Xterra.

Інтерес до моделі Xterra знову зріс після заяви Понца Пандікутіра, старшого віце-президента та головного планувальника Nissan America, про можливе повернення моделі на ринок. Пандікутіра підкреслив, що питання про новий Xterra активно обговорюється всередині компанії. Він уточнив, що оновлений Xterra має стати серйозним і справжнім позашляховиком, залишаючись при цьому доступним для широкого кола споживачів.

Незважаючи на те, що виробництво Xterra було припинено майже десятиліття тому, у автомобіля збереглася велика фан-база. Модель 2015 року з 4,0-літровим V6 потужністю 261 к.с. і крутним моментом 381 Нм пропонувалася за ціною 23 660 доларів. Клієнтам був доступний вибір між заднім та повним приводом, а також між 5-діапазонною автоматичною та 6-ступінчастою механічною коробками передач.

Позашляхова версія Pro-4X була оснащена повноцінним захистом днища, електронним блокуванням заднього диференціала та підвіскою з амортизаторами Bilstein, а також додатковими аксесуарами для експедиційних подорожей.

Якщо Nissan схвалить виробництво нової версії Xterra, очікується, що автомобіль повторюватиме стилістику Frontier і виступить як прямий конкурент Toyota 4Runner. Передбачається, що новий Xterra буде оснащений 3,8-літровим V6 потужністю 310 к.с. і крутним моментом 381 Нм, що працює в парі з 9-діапазонною автоматичною трансмісією та опціональною системою повного приводу.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com