Nissan показав, ймовірно, серійну версію спорткара 400 Z

Компанія Nissan провела онлайн-трансляцію, під час якої представила оновлений позашляховик Pathfinder і пікап Frontier. В ході презентації фахівці під’єдналися в дизайн-студію марки, де на задньому плані промайнув загадковий сірий спорткар Z-серії.

У студії дизайну Nissan інженери проектують нові прототипи, які згодом можуть піти в серію. На даний момент фахівці готують до дебюту прототип Z Proto. Під час презентації жовтий спорткар з чорним дахом, який стане заміною 370 Z, частково потрапив в кадр. Однак більший інтерес представляє сірий концепт на задньому плані, який на кілька миттєвостей з’явився в трансляції.

З чуток, Nissan розробляє серійну версію наступного автомобіля Z-серії, яка буде називатися 400 Z. Через погану якість стоп-кадру чітко розгледіти прототип досить складно. Можна відзначити, що новий концепт виглядає вище, анонсованого раніше Z Proto. Крім того, загадковий автомобіль відрізняється вузько посадженими передніми фарами і більш незграбним дизайном нижньої частини кузова.

Поки невідомо, чи є даний концепт однією з версій майбутнього Z Proto або ж Nissan планує випуск абсолютно іншої моделі. У будь-якому випадку представники марки навмисно продемонстрували автомобіль під час презентації, щоб ще більше підігріти інтерес до майбутнього дебюту.

В середині січня австралійське видання CarExpert виявило в базі патентного відомства зображення серійної версії, яка практично не відрізняється від представленого в минулому році прототипу Nissan Z Proto. По всій видимості, позитивні відгуки зробили свою справу, і автовиробник вирішив не вносити зміни у вигляд серійної версії спорткара Z.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com