Nissan показав електромобіль з автопілотом і трьома екранами (фото)

На Пекінському автосалоні Nissan представила концептуальний кросовер Epic. Прототип демонструє стилістику майбутніх кросоверів та позашляховиків марки.

Поки що про серійне втілення цієї машини не йдеться, але ось що цікаво: Epic отримав салон як у звичайної серійної моделі. Тут немає характерного для концепту польоту фантазії зі штурвалом замість керма і немає передньої панелі хитромудрої форми — все буденно. Можливо, саме такий салон ми побачимо у майбутньому серійному кросовері Nissan, наприклад, у новому Murano.

За задумом Nissan Epic отримав повністю електричну силову установку та автопілот, який автономно вестиме автівку не тільки магістралями, а й у місті. Енергію, запасену в тяговій батареї, можна використовувати для живлення зовнішніх приладів.

Раніше у Nissan поділилися подробицями про кросовер Murano наступного покоління. Автомобіль зазнає кардинальних змін. Так, оновлений Murano нагадуватиме американський позашляховик Acura MDX. Також машина отримає «широку задню частину, як у Porsche».

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!