Nissan Juke отримав «секретну» спецверсію Enigma

Компанія Nissan представила нову спеціальну версію компактного кросовера Juke під назвою Enigma, яку з англійської можна перекласти як «загадка» або «головоломка». Автомобіль, що отримав «унікальні дизайнерські рішення», буде доступний у Великобританії.

Автомобіль доступний з трьома «непомітними» кольорами кузова сіро-чорних тонів, а також особливими 19-дюймовими легкосплавними колесами Akari зі «стелс-дизайном».

Ще однією особливістю Nissan Juke Enigma став інформаційно-розважальний комплекс NissanConnect з голосовим помічником Amazon Alexa, який дозволяє контролювати основні функції автомобіля. Наприклад, з його допомогою можна розблокувати двері, запустити двигун, включити фари або знайти потрібну адресу в навігаторі.

Nissan Juke Enigma доступний з трициліндровим бензиновим наддувним мотором потужністю 117 к.с., що працює разом з шестиступеневою механічною коробкою передач. Вартість кросовера склала 23195 фунтів стерлінгів.

Новий Nissan Juke був представлений у вересні 2019 року. Модель переїхала на абсолютно нову платформу, завдяки якій збільшилася в розмірах і стала більшою за попередника, але при цьому вийшла легшою.

В основі другого Nissan Juke лежить платформа CMF-B альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi, яка вже стала базою для нових Renault Captur і Clio. Габаритна довжина кросовера склала 4210 мм, ширина 1800 мм, а висота – 1595 мм, що на 85 мм довше, на 170 мм ширше і 30 мм нижче від попередника.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com