Nissan хоче випускати Apple Car

Японська компанія Nissan готова співпрацювати з Apple в розробці першого електричного безпілотника Apple Car. Про це повідомив генеральний директор Nissan Макото Учіда в ході конференції, яка була присвячена підсумкам роботи за квартал.

Як зазначив голова Nissan, e міру того, як технології модифікують автомобільну промисловість, “нам необхідно виступати з новими ініціативами” та “працювати з компаніями, які володіють знаннями та досвідом, на основі партнерства й співробітництва”, заявив Учіда, відповідаючи на питання про можливість партнерства з Apple після того, як стало відомо про припинення переговорів американців з корейськими автовиробниками.

Зазначимо, що коментарі Учіда надійшли менш ніж через тиждень після появи в ЗМІ повідомлень про те, що компанія Apple веде переговори з декількома японськими автовиробниками з приводу контрактів на виробництво й постачання авто. За інсайдерськими даними, в переговорах бере участь щонайменше шість автомобільних компаній.

Вже відомо, що Honda та Mazda відмовилися від коментарів з цього приводу, в той час, як Mitsubishi заявила, що новини про переговори Apple з японськими автовиробниками не відповідають дійсності. Цікаво, що в компанії Nissan від коментарів також відмовилися.

За словами відомого японського біржового аналітика Міо Като, компанія Nissan є “найбільш вірогідним кандидатом для серйозних переговорів з Apple” завдяки наявності вільних виробничих потужностей в Сполучених Штатах Америки.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autoevolution.com