NIO наростить свої виробничі потужності в Китаї

Компанія розширить свої можливості в зв’язку з постійно зростаючим попитом і появою абсолютно нових моделей.

Стартап NIO має намір збільшити свої виробничі потужності до 600 тисяч одиниць на рік. За інформацією cnevpost.com, досягти цієї цифри вийде до кінця 2022 року.

Останнім часом китайська компанія веде агресивну політику, виводячи свої машини на все більшу кількість ринків. Це вже дало певні плоди, адже в рідному для марки КНР продажі тільки ростуть, і це не дивлячись на дефіцит напівпровідників.

Постійно зростаючий попит і підштовхнув бренд заявити про будівництво нового підприємства, з конвеєра якого будуть сходити в першу чергу більш бюджетні електричні седани ET5. Сьогодні завод, на якому випускаються автомобілі NIO, може виробляти близько 150 тисяч автомобілів при однозмінному графіку роботи і близько 300 тисяч при двозмінному.

Відзначимо, що новий завод NIO буде розташовуватися в промисловому парку інтелектуальних електромобілів NeoPark в Синьцяо. Ідея реалізується за сприяння стартапу NIO і муніципального уряду провінції Хефей. На першому етапі буде вкладено близько 50 млрд юанів. Загальна потужність парку повинна скласти близько 1 млн автомобілів на рік і 100 ГВт*год батарей.

Дещо раніше NIO оголошувала про плани на створення суббренду для масового споживача, бо основна марка повинна залишитися преміальною. Проєктування перших моделей, за чутками, вже розпочато в місті Хефей, а на місцевих сайтах з пошуку роботи ведеться активний набір персоналу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnevpost.com

Коментарі
Завантаження...