Німці представили унікальний “будинок на колесах” для бездоріжжя

Німецька компанія-стартап Darc представила новий “будинок на колесах”, який орієнтований на їзду по бездоріжжю. Новинка під назвою Darc Mono виділяється серед аналогів нестандартним брутальним дизайном та кузовом, який зроблено з вуглецевого волокна.

Варто зазначити, що в останні роки все більше компаній представляють нові кемпери, як в “бюджетному”, так і преміальному виконаннях. Новинками в цій галузі здивувати складно, але німцям це вдалося. Darc Mono виділяється із загальної маси та привертає до себе увагу.

При створенні Darc Mono фахівці надихалися Дакаром та “Формулою-1”, зробивши “будинок на колесах” брутальним зовні та витонченим всередині. Автівка базується на повнорозмірному фургоні Iveco Daily 4×4. Вантажівка була максимально доопрацьована для їзди по бездоріжжю. Так, її оснастили монококом з вуглецевого волокна довжиною 4,2 м та адаптивною підвіскою. Крім того, “будинок на колесах” має лебідку та зробленим на замовлення кермом зі сталевих труб.

Завдяки монококу з вуглеволокна розробникам вдалося на 35% знизити масу Darc Mono в порівнянні з базовим фургоном, а також поліпшити термо- та шумоізоляцію. В салоні автобудинок більше нагадує сучасну міську квартиру в мінімалістичному стилі з панорамними вікнами, спальною та кухонними зонами, а також масою рішень для комфортної подорожі.

Замовлення на автобудинок компанія з Німеччини почне приймати вже у березні цього року. Перше постачання моделі заплановано на кінець літа, але вартість новинки поки тримається у секреті.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...