Німці назвали найпроблемніші автомобілі з пробігом в 2021 році

Асоціація технічного нагляду Німеччини (TUV) назвала 5 автомобілів з пробігом, які найчастіше ламаються в 2021 році.

Отож, рейтинг автомобілів TUV, від покупки яких краще утриматися, очолила Dacia Logan другого покоління, яка в Україні відома, як Renault Logan. Дослідження показало, що кількість поломок для авто віком від 2 до 3 років сягає 10,4%, а перші несправності виникали вже на пробігу близько 56 тисяч кілометрів.

Друге місце у бізнес-седана Volkswagen Passat. Власники цієї моделі стикаються з проблемами після 4-5 років експлуатації – у випадку з німецькою моделлю показник склав 19,8% поломок на 90 тис. км, а 6-7-річні екземпляри відмовляють в 25,3% випадках на пробігу 120 тис. км.

На третьому місці опинилася японська Mazda 6. Актуальна версія стає проблемною вже після 2-3 років експлуатації та 52 тис. км пробігу.

Четверта сходинка антирейтигу в кросовера Hyundai Tucson. У віці 10 років у цього автомобіля виникають проблеми в 34% випадків на пробігу 130 тис. км.

Замикає топ-5 найбільш проблемних машин з пробігом японський кросовер Nissan Qashqai. Цього автомобіля вистачає на 10-11 років безпроблемної експлуатації і приблизно 130 тисяч кілометрів пробігу.

За словами експертів, в авто віком від 8 до 9 років кількість поломок зростає до 34,4%.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...