Німецька служба автопрокату зацікавлена ​​в електрокарах BYD

Німецька компанія прокату автомобілів Sixt підписала довгострокову партнерську угоду з китайським автовиробником BYD на придбання близько 100 000 електромобілів до 2028 року.

Sixt зобов’язалася зробити первісне замовлення на кілька тисяч електрокарів BYD, перші з яких будуть поставлені у четвертому кварталі цього року. Sixt запропонує клієнтам ряд батарейних моделей BYD, починаючи з компактного позашляховика Atto 3, побудованого на платформі BYD ePlatform 3.0. Як запевняють у компанії, всі моделі китайського бренду добре відповідають очікуванням та потребам європейських клієнтів, відрізняючись преміальним дизайном та відмінними технічними характеристиками.

Першими ринками, де Sixt запропонує BYD Atto 3 для прокату, стануть Німеччина, Франція, Нідерланди та Великобританія. Крім того, BYD та Sixt домовилися вивчити можливості співпраці в інших регіонах світу.

Крім того, BYD робить успіхи і у роздрібних продажах. Нещодавно бренд підписав контракт із трьома європейськими дилерськими мережами: Hedin Mobility Group (Німеччина та Швеція), Louwman Group (Нідерланди) та Nic. Christiansen Group (Данія).

Ось що з цього приводу сказав Майкл Шу, генеральний та керуючий директор підрозділу BYD у Європі:

 

Для Sixt угода з BYD дозволить реалізувати стратегію сталого розвитку, оскільки компанія з прокату автомобілів поставила собі за мету до 2030 року електрифікувати від 70 до 90 відсотків свого автопарку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com