Нідерландський веломобіль Snoek вражає потужністю

Європейська компанія Velomobiel.nl з Нідерландів представила дуже цікаву розробку надпотужного веломобіля Snoek. Цей незвичайний транспортний засіб призначений спеціально для швидкої їзди.

Зазначається, що легкий корпус Snoek розроблений з вуглецевого волокна для максимальної легкості. Таким чином його вага становить усього 20 кілограмів. Цікавий факт: фронтальна площа веломобіля на 20 відсотків менша, аніж в іншої моделі компанії Quest. Веломобіль оснащується бічними дзеркалами, має власну систему освітлення та навіть покажчики поворотів!

Розробники відзначають, що Snoek має наступні технічні особливості: барабанні гальма Sturmey Archer з однієї сторони; трансмісія 2х11 з переднім перемикачем Shimano 105, заднім перемикачем SLX Shadow та касетою SR- 11-36); ззаду колеса розміром 28 дюймів, а передні 20-дюймові; аеродинамічне покриття за потребою знімається, тобто жорсткого верху “Racehood” можна позбутися.

Автори проєкту відзначають, що Snoek використовуватися не тільки для пересування по місту, але й під час перегонів за його межами. Зазначається, що одним з наших перших клієнтів став найкращий спортивний велосипедист Нідерландів. Зараз спортсмен тестує Snoek на треку Milan SL. Пілот відзначає, що веломобіль з легкістю розвиває швидкість 60 кілометрів на годину.

Варто зауважити, що попри те, що Snoek перебуває зараз на етапі розробки, компанія вже отримала 22 передзамовлення. Незвичайний транспортний засіб надійде до магазинів через дев’ять місяців. Вартість веломобіля складе близько 9 500 доларів США. Чи можна буде його придбати в Україні – поки невідомо.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело newatlas.com