Незвичайний баггі Citroen My Ami Buggy розкупили за кілька годин по всій Європі

Французька автомобільна марка Citroen випустила електробаггі My Ami Buggy у різних регіонах Європи. При цьому всі 800 машин було продано через 10 годин після відкриття замовлень.

Рік тому автомобіль був випущений тиражем лише 50 одиниць у Франції. Продажі всіх автомобілів закінчилися за 17 хвилин і 28 секунд . Перший покупець придбав автомобіль через 2 хвилини та 53 секунди з моменту старту продажів.

Цього року бельгійські покупці були ще в більшому захваті від автомобіля. Усі 65 екземплярів були куплені лише за дев’ять хвилин після відкриття замовлень. 430 екземплярів My Ami Buggy, запропонованих французьким покупцям у 2023 році, було продано лише за дві години. Один шанувальник з Іспанії міг замовити собі новий Citroen My Ami Buggy всього за 1 хвилину і 10 секунд після початку продажів.

Усього цього року Citroen виставив на продаж онлайн 800 автомобілів. Вони були доступні для клієнтів у Франції, Італії, Іспанії, Бельгії, Португалії, Великобританії, Люксембурзі та Греції. Ще 200 запропонують цього літа у Туреччині, Марокко та інших країнах.

Автомобіль оснащується 8-сильним електродвигуном та акумулятором ємністю 5,5 кВт•год, а максимальна швидкість становить 42 км/год. Запас ходу складає 75 км.

Постачання нового My Ami Buggy мають розпочатися у вересні, а ціни варіюються від 7 790 до 10 450 євро.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com