Названо помилки у використанні ручника, які ведуть до поломки автомобіля

На кожному сучасному автомобілі обов’язково є гальмо стоянки. Зазвичай, це класичний механічний варіант, коли для активації потрібно просто потягнути важіль у салоні. Однак багато водіїв, як і раніше, припускаються серйозних помилок у його використанні.

Наприклад, гальмо стоянки, як і будь-який інший механізм в автомобілі, вимагає обслуговування, про що автовласники забувають. Жорсткого графіка ТО немає, все залежить від ступеня зносу та стилю водіння.

Зазвичай, майстри вказують на необхідність обслуговування під час діагностики ходової або заміни задніх гальмівних колодок, повідомляє ampercar.com.

Друга класична помилка, поширена серед автомобілістів – це ігнорування гальма стоянки. Багато хто покладається на коробку передач для фіксації машини на місці, забуваючи про додаткове навантаження на КПП. Особливо небезпечно не використовувати “ручник” на схилах. В даному випадку відмова від використання “ручника” – це справжня пастка, яка може призвести до непередбачуваного скочування машини.

Ще одна помилка – неправильна затяжка важеля гальма стоянки. Потрібно знати міру – можна перестаратися і розтягнути трос, який з’єднує важіль із задніми гальмами.

І, нарешті, останнє – це їзда із затягнутим “ручником”. Така недбалість може спричинити серйозні наслідки, аж до створення аварійної ситуації.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!