Названо найкращий електричний спортивний автомобіль за версією CAR Magazine

Hyundai IONIQ 5 N продовжує дивувати автомобільний світ своїми досягненнями, ставши найкращим електричним спортивним автомобілем за версією відомого журналу CAR Magazine. Команда експертів журналу дійшла такого висновку після ретельних тестів, які проводились на знаменитому німецькому автодромі Нюрбургрінг та прилеглих дорогах. Це було перше глибоке дослідження спортивних електромобілів журналом із 2022 року. У тестах брали участь сім моделей від різних брендів, включаючи як відомих виробників преміум-класу, так і найвідоміших виробників виключно електричних автомобілів.

Попри конкуренцію з моделями, вартість яких значно перевищує вартість IONIQ 5 N, включаючи гіперкар вартістю понад 2 мільйони фунтів, саме Hyundai IONIQ 5 N був визнаний найкращим. Експертна група схарактеризувала його як захоплюючий «гарячий хетчбек», що нагадує про старі добрі машини з ДВЗ.

Модель заснована на електрифікованій глобальній модульній платформі (E-GMP) від стандартного IONIQ 5 – автомобіля року 2022 за версією World Car of the Year. У неї інтегровані технології та досвід підрозділу Hyundai N. Серед ключових технічних досягнень – силова установка зі збільшеною потужністю, покращене охолодження батарей та гальмівна система. Електромотори IONIQ 5 N розвивають до 21 000 об/хв, забезпечуючи потужність до 609 к.с. у звичайних умовах і до 650 к.с. активації функції N Grin Boost (NGB). Розгін від 0 до 100 км/год займає лише 3,4 секунди, а максимальна швидкість становить 259 км/год на трасі.

IONIQ 5 N також оснащений технологією N e-shift, яка імітує восьмиступеневу дводискову коробку передач бензинових машин сімейства N, а захоплюючий звуковий ряд підкреслюється технологією N Active Sound+.

Hyundai IONIQ 5 N вже встиг здобути низку престижних нагород, включаючи недавнє визнання в категорії найкращий спортивний автомобіль у рамках World Car Awards, а також звання автомобіля року 2023 за версією TopGear та кращого електричного гарячого хетчбека в рамках Electric Awards від TopGear.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co