Названо кількість електрокарів в Україні

Експерти Інституту досліджень авторинку проаналізували статистику реєстрацій електромобілів в Україні протягом травня та назвали загальну кількість електроавто в нашій країні.

Так, в останній місяць весни наші співвітчизники придбали і поставили на облік 4 тисячі нових та вживаних електромобілів. Це на 53,8% більше, ніж у травні минулого року та на 21,2% більше, ніж у квітні-2023. Цей результат став новим рекордом продажів електроавто в Україні.

Станом на кінець травня 2023 року загальний парк автомобільної техніки з електричним двигуном складає 57 830 штук, зареєстрованих в Україні (з урахуванням знятих з обліку у зв’язку з вибракуванням та вивезенням за кордон): 55 856 легкових, 1 969 вантажних та 5 автобусів.

Більш ніж половину електрокарів (50,3%, 1 989 шт.) привезли вживаними з-за кордону. Таким чином, імпорт авто з пробігом надалі залишається основним джерелом поповнення українського парку електричних авто, а сприяє їх ввезенню «нульова» ставка розмитнення на них, зазначають експерти.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело Інститут досліджень авторинку