Названо 8 кращих кросоверів з керованості та комфорту, яким не буде потрібний серйозний ремонт

Надійність – основний показник, який цікавить покупців середньорозмірних кросоверів. Журналісти з американського видання Consumer Reports вирішили виявити найнадійніші автомобілі із цієї категорії.

Дослідження, проведене авторитетною агенцією, було засноване на даних, отриманих в результаті опитування власників 300 тисяч автомобілів. Їм було запропоновано оцінити як загальну надійність транспортних засобів, так і їхню керованість, економічність, а також внутрішній обсяг.

В результаті до рейтингу найнадійніших трирічних позашляховиків потрапили такі широко відомі моделі: Toyota Highlander, Mazda CX-9, Kia Telluride, Acura MDX, Honda Pilot, Hyundai Santa Fe, Honda Passport та Ford Edge.

Серед автомобілів у цій добірці респонденти особливо виділили хорошу маневреність та економічність позашляховика Mazda CX-9. У випадку з Acura MDX опитані були задоволені рівнем шумоізоляції та комфортом під час далеких поїздок.

Корейський кросовер Hyundai Santa Fe був виділений завдяки своїй точній системі керування та відмінним характеристикам 2,5-літрового бензинового двигуна. У той час як Toyota Highlander отримав позитивні відгуки за надійність та загальний рівень комфорту.

Раніше те ж таки видання надало список моделей, вартість ремонту яких для власників є надмірно високою. До цього списку були включені: Subaru Impreza зразка 2006-2008 року, Subaru Outback та Subaru Forester (2001-2009). Крім того, в цьому антирейтинг особливо виділили BMW 3-Series (2006-2007) і BMW X5. Згідно з проведеним аналізом, всі ці автомобілі схильні до проблем з прокладками головки блоку циліндрів на відносно невисоких пробігах і вимагають витратного ремонту.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!