Названі найбільш ненадійні автомобілі 2020 року, які розчарували водіїв

Фахівці автомобільного ринку активно складають всілякі рейтинги. У тому числі присвячені найякіснішим або нйбільш неякісним автомобілям. Останній особливо актуальний, оскільки від поломок автомобіля залежить навантаження на гаманець автовласника та комфорт вд користування автомобілем. Так які ж авто на думку експертів потрапили у антирейтинг автомобілів?

Ще в 1903 році в Німеччині була створена організація автомобілістів ADAC, яка крім іншого займається вивченням якості автомобілів і юридичною допомогою водіям. На сьогоднішній день дана структура є найбільшою в своєму роді у всій Європі і однією з найбільш авторитетних. Щороку тамтешні фахівці проводять найповніший моніторинг автомобілів.

З якоїсь злою іронією для німців найгірше себе на ринку показав саме німецький Smart ForTwo. У автомобіля є істотні проблеми з міцністю і надійністю приводу ГРМ. Автомобілі від 2017 року мають проблеми зі свічками та акумуляторами. Також і моделі 2012-2013 років.

Не найкращим чином в 2020 році себе проявив і популярний у багатьох країнах Fiat 500. Найчастіше автомобілісти стикаються з проблемами в області АКБ, у машини барахлить трансмісія і система охолодження.

Третю позицію поділили автомобілі Hyundai i20 і Opel Meriva. В першу чергу у цих машин все так же є серйозними проблеми з акумуляторними батареями. У i20 також є значні проблеми з системою запалювання, впевнені в ADAC. У той же час Meriva не може похвалитися якісною роботою системи охолодження і роботою водяної помпи.

В рейтинг також потрапили такі популярні на ринку моделі, як Peugeot 308 і Kia Ceed. Автомобілі поділили між собою четверту позицію. В ADAC заявляють про те, що обидві моделі однаково страждають від недуг каталізатора, стартера, АКБ, свічок запалювання, датчика зчеплення і проблеми з паливним насосом.

Закрив п’ятірку антилідерів такий популярний автомобіль, як Nissan Qashqai. В першу чергу здобули несхвалення німецьких фахівців машини випуску 2010-2017 років. Правда біда у знаменитих японців всього одна і властива багатьом іншим машина з опублікованого рейтингу – це акумулятор.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ADAC