Названі найбезпечніші авто – захищають водія і пасажирів від загибелі в ДТП

Експерти провели краш-тести Euro NCAP і з’ясували, які автомобілі з новинок можна вважати найбезпечнішими для пасажирів.

Про це пише тематичне видання Autoconsulting.

Найкращим автомобілям, які брали участь у випробуваннях, присвоюється вищий п’ятизірковий рейтинг, а тим, хто погано “тримає удар”, може бути присвоєна тільки одна зірка за безпеку.

KIA Sorento

Модель отримала загальний бал Euro NCAP 317 з 400 і 5 зірок за безпеку. Експерти відзначили центральну подушку безпеки між водієм і пасажиром, а також передову систему електронного дзвінка, яка сповіщає екстрені служби в разі надзвичайної ситуації.

Honda Jazz

5 зірок і загальний бал Euro NCAP 326/400. Цей автомобіль також оснащений сучасними системами безпеки і центральною подушкою з функцією AEB.

Toyota Yaris

Фахівці присвоїли цьому хетчбеку 5 зірок із загальним балом Euro NCAP 330/400. Дві центральні подушки безпеки мають таку форму, яка робить його більш безпечним для інших транспортних засобів у разі аварії. Крім цього, автомобіль оснащений технологією Safety Sense, яка запобігає повороту Yaris і наїзду на зустрічний автомобіль.

Volkswagen ID.3

Німецький електромобіль може похвалитися загальним балом Euro NCAP 335/400. В ході краш-тестів експерти відзначили жорстку конструкцію автомобіля і обмежувачі, які добре захищають пасажирів при аварії. Більш того, розробники удосконалили систему екстреного оповіщення та технологію, яка задіює гальма в автоматичному режимі після ДТП.

Polestar 2

Переможець випробувань, який отримав 5 зірок і 347 балів з 400 по системі Euro NCAP. Стандартна комплектація отримала висувний капот, який відкривається, якщо автомобіль наїжджає на пішохода.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...