Названі легендарні автомобілі, які скоро знімуть з виробництва

Початок 2024 року вже ознаменувався анонсами про закінчення виробництва низки моделей, які мають завершити свій шлях до кінця модельного року. Серед них Alfa Romeo з високопродуктивними моделями, відзначеними значком QV, які незабаром покинуть ринок, щоб повернутися в електрифікованій формі в епоху електромобілів.

З іншого боку, Nissan оголосив про припинення випуску моделі Titan, а також популярні в США моделі Vespa і Altima. Не варто забувати і про завершення виробництва Camaro від Chevrolet.

Серед моделей, які скоро зникнуть з усіх дилерських центрів, варто виділити Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio та Stelvio Quadrifoglio, які тимчасово підуть з ринку і, ймовірно, повернуться у гібридній формі, Chevrolet Camaro, який вже залишив ринок, Ford Escape, який поступиться місцем Ford Edge, і Maserati Ghibli, який після 11 років служби також буде знятий з виробництва, поступившись місцем електричним моделям. Mini Clubman також буде виключено з оновленої лінійки моделей Mini і незабаром стане частиною історії.

На додаток, Nissan Titan та Mitsubishi Mirage зникнуть з ринку через низькі продажі. А весь список моделей, що завершують своє виробництво в 2024 році, включає Alpina BMW B7, Audi R8, Audi TT, Chevrolet Bolt EV і EUV, Chrysler 300, Dodge Challenger і Charger, а також ряд моделей від Ferrari, Ford, Kia, Lincoln, Mazda, McLaren, Mercedes-Benz, Nissan та Porsche. На 2026 рік також заплановано припинення випуску Nissan Altima та Versa.

Ці зміни відображають постійний розвиток автомобільної індустрії та перехід до більш екологічних та електрифікованих транспортних засобів, а також зміну переваг споживачів та стратегій виробників.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело