Наступний “Гелік” отримає нову технологію підвіски: перші деталі

Шпигунські знімки показали оновлений на тестах. Британське видання Autocar нещодавно проїхалося одним з прототипів і виявило нову технологію підвіски, яка з’явиться в оновленому позашляховику. Motor1.com звернувся до Mercedes за більш детальною інформацією.

Оновлений G63 імовірно пропонуватиме додаткову систему, яка замінить стабілізатори поперечної стійкості на безступеневу електрогідравлічну систему. Технологія використовуватиме клапани на кожному амортизаторі, які дозволять переносити рідину з боку на бік. Газонаповнена металева сфера на кожній осі направлятиме рідину туди, де вона має бути.

Адаптивна система може змінювати жорсткість залежно від швидкості, якості дороги, кермового керування, кутів руху кузова та режиму руху. Повідомляється, що шарнірне з’єднання коліс також буде покращене. Це рішення важить менше ніж використання механічних стабілізаторів поперечної стійкості.

Опціональна підвіска, що встановлюється на G63, є еволюцією підвіски з напівактивною гідравлічною стабілізацією кренів, доступною для останніх моделей AMG GT і SL-класу.

“Ми побачили переваги, які він дає нашим спортивним автомобілям, і відразу почали думати про те, що він може зробити для наших позашляхових моделей”, – розповів Autocar Ральф Хауг, керівник відділу підвіски Mercedes-AMG.

«У США G-Class 24 модельного року, по суті, є спадкоємцем 23 модельного року і отримує лише незначні оновлення для 24 модельного року, – повідомив Motor1.com представник Mercedes-Benz у США – G-Клас 24-го модельного року надійде продаж у США в період з кінця цього року до початку 2024 року. Щодо нового G-Класу (25-го модельного року), подробиці про конкретні ринки будуть оголошені в майбутньому».

Повідомляється, що оновлений G63 використовує гібридну м’яку трансмісію від GLE63. У ній використовується 4,0-літровий двигун V8 з подвійним турбонаддувом та мотор сумарною потужністю 603 к.с. і 627 Нм крутного моменту. Для порівняння, нинішній G63 використовує 4,0-літровий двигун V8 із подвійним турбонаддувом потужністю 577 к.с. та 627 Нм.

Повідомляється, що оновлений G-Class дебютує приблизно у середині наступного року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!