Наступний електрокар від Mercedes отримає салон зі «стерильністю операційної»

Компанія Mercedes-Benz розповіла про свій новий флагманський електрокар EQS, який дебютує в 2021 році.

Компанія Mercedes-Benz опублікувала тизер і подробиці про майбутній електричний ліфтбек EQS. Зокрема, для автомобіля буде доступна інноваційна кліматична установка, яка зробить повітря в салоні «таким же чистим, як в операційній».

В системі очищення повітря використовують високоефективні фільтри HEPA (High Efficiency Particulate Arrestance), які захистять водія і пасажирів від проникнення в салон найдрібніших частинок і бактерій. У компанії відзначили, що вперше в історії автомобілебудування ступінь захисту буде відповідати стандарту DIN EN 1822.

Фільтр загальним обсягом 10 л буде затримувати в собі дрібний пил, оксиди азоту, сірчистий газ, а також неприємні запахи.

Крім того, Mercedes-Benz EQS отримає інформаційно-розважальний комплекс MBUX наступного покоління з системою машинного навчання, розпізнаванням голосових команд, тривимірною графікою і доповненою реальністю.

Mercedes-Benz EQS стане флагманським електрокаром німецької марки. Новинку створять на модульній платформі EVA (Electric Vehicle Architecture), розробленій спеціально для автомобілів без двигунів внутрішнього згоряння. EQS, прем’єра якого відбудеться в 2021 році, зможе проїхати без підзарядки акумуляторів до 700 кілометрів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело media.daimler.com