Найшвидший серійний гіперкар McLaren продадуть на аукціоні

Модель Mclaren Speedtail здатна розганятися до 403 км/год.

У січні 2021 року має відбутися аукціон RM Sotheby’s, на якому одним з лотів стане гіперкар Mclaren Speedtail. Всього було випущено лише 106 таких автомобілів. Виставлений на продаж Speedtail був зібраний в 2020 році і має пробіг менше ніж 50 кілометрів.

Відзначається, що базова вартість гіперкара Mclaren Speedtail на момент його придбання перевищувала 2 млн доларів. Також він укомплектований додатковим обладнанням на 170 тис. доларів. Виходячи з обмеженого тиражу цієї моделі і її високої вартості, особистість кожного претендента на покупку була схвалена керівництвом фірми, щоб уникнути спроб перепродажу.

При цьому представники RM Sotheby’s повідомляють, що виставлений на продаж екземпляр Speedtail – це перший автомобіль з усієї обмеженої партії гіперкарів, який з’явився на аукціоні в відкритому доступі. Дана машина має порядковий номер 36.

Модель Mclaren Speedtail є найшвидшою серед серійних автомобілів марки. В оснащенні машини знаходиться 1050-сильна гібридна силова установка, яка дозволяє розганятися до 403 км/год.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело rmsothebys.com