Найромантичніший подарунок на День Закоханих – Bugatti Alice

У Великобританії чоловік подарував дружині унікальний біло-рожевий Bugatti на ім’я Alice. Двох абсолютно однакових гіперкарів Bugatti Chiron Sport не існує: про це подбав підрозділ персоналізації компанії з Мольсема, який створив унікальну автівку під замовлення.

Зазначається, що його замовив у дилера H.R. Owen Bugatti в Британії якийсь багатій, щоб здивувати свою дружину. Автівка отримала власне ім’я Alice, яке нанесли на дверні пороги та підголів’я крісел.

Спеціально для Bugatti Alice розробили рожевий відтінок Silk Rose, який використаний в оформленні в поєднанні з білим Matt Blanc. Салон обтягнуто шкірою та алькантарою.

Нагадаємо, що Chiron Sport – це ще потужніша модифікація стандартного “Широна”, яка відрізняється від базової моделі особливим налаштуванням керма, більш жорсткою підвіскою, оптимізованим заднім диференціалом, полегшеними колісними дисками та більш щедрим використанням карбону в конструкції. Ціни на такий гіперкар стартують від 2,65 мільйона євро.

“Для нас велика честь зіграти важливу роль в замовленні нашого клієнта з цим неймовірним Chiron Sport. Клієнт прийшов до нас з баченням того, як вони хочуть, щоб їх новий Bugatti виглядав, і ми раді, що глибина й масштаб великих можливостей Bugatti дозволяє втілити в життя навіть самі амбітні проєкти. Неймовірно бачити кожен Bugatti, створений по-своєму, і новий власник отримує можливість зобразити свій особистий смак на своїй новій машині”, – сказав Кен Чу, генеральний директор H.R. Owen.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com