Найновіший седан-купе Geely Galaxy E8 вперше помітили на дорозі загального користування

Galaxy E8 – це повністю електричний седан-купе, а також третій автомобіль, випущений у серії Geely Galaxy після L7 та L6. Автомобіль помітили під час дорожніх випробувань у Китаї.

Galaxy – це новий бренд Geely NEV (New Energy Vehicle), що виробляє як електричні, так і гібридні автомобілі з модулем, що підключається, в середньому і преміальному класах. Galaxy планує випустити сім новинок протягом наступних двох років. Всі вони будуть побудовані на інтелектуальній електричній архітектурі Geely, в якій перші чотири відносяться до гібридної серії L, включаючи кросовер Galaxy L7, седан Galaxy L6 та кросовер Galaxy L5. Galaxy L6 буде запущено у третьому кварталі цього року. Інші три моделі відносяться до суто електричної серії E, а E8 стане першим повністю електричним автомобілем, який буде випущений у четвертому кварталі цього року.

Galaxy E8 конкуруватиме з BYD Han EV. Раніше у квітні концепт-кар Galaxy E8 був представлений на Шанхайському автосалоні 2023 року. Автомобіль виконаний у стилі фастбек з великими колесами, безрамковим склом та прихованими дверними ручками.

На даху Galaxy E8 є прихований лідар, а камери високої роздільної здатності інтегровані з обох боків автомобіля. Коефіцієнт аеродинамічного опору автомобіля становить лише 0,19Cd.

Попереду Galaxy E8 має закриті ґрати радіатора, що вказує на його електричну трансмісію. Фари довгі та вузькі. Очікується, що салон буде оснащений 10,25-дюймовою панеллю приладів, 13,2-дюймовим центральним екраном управління, 16,2-дюймовим екраном переднього пасажира і 25,6-дюймовим проєкційним дисплеєм з доповненою реальністю. Крім того, Galaxy E8 використовуватиме розроблену Geely операційну систему Galaxy N OS власної розробки. Крім того, новий автомобіль отримає систему допомоги при керуванні автомобілем, яка включає запобігання перешкодам і автономне паркування.

На даний момент Geely не розкриває подробиць про трансмісію. Ціна новинки становитиме від 40 000 доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело carnewschina.com