Найменший тоннаж: електровантажівка Volta Zero отримала нові версії

Компанія Volta Trucks представила два нові варіанти електричної вантажівки Zero: нові версії вантажопідйомністю 7,5- та 12 тонн приєднаються до вже готової 16-тонної моделі та майбутнього 18-тонного варіанту.

Візуально «малотоннажні» Volta Zero практично не відрізняються від 16-тонного побратима, оскільки вигляд усіх модифікацій розроблений фірмою Astheimer Design. Вони зберегли те саме планування кабіни з низьким розташуванням сидінь, розсувними дверима та панорамним оглядом у 220 градусів завдяки великому склінню. Замість традиційних дзеркал заднього виду тут стоять камери. Та й загалом сліпих зон машини практично немає, адже круговий огляд забезпечують ще кілька камер.

Нові версії Volta Zero отримали вкорочену ходову частину, менші задні звиси і трохи змінену кришку вантажного відсіку, зберігши при цьому ту ж аеродинаміку, що й більші виконання. Технічні характеристики малотоннажників Volta Trucks поки не уточнила: наприклад, стандартний 16-тонний Zero на одній зарядці може подолати 150 – 200 км.

Випробування 7,5-тонного та 12-тонного Volta Zero розпочнуться у 2024 році, а серійне виробництво стартує у 2025-му. Volta Trucks планує реалізовувати по 27 тисяч електровантажівок на рік і надалі наростити виробництво. Нагадаємо, що постачання 16-тонної Volta Zero почнеться в середині 2022 року, а випуск більшої 18-тонної моделі стартує в середині 2023-го.

До речі, шведський стартап Volta Trucks не зможе виготовляти вантажівки у себе на батьківщині. Випуск планується налагодити у Великій Британії за контрактом з одним із вже існуючих заводів. А перші зразки були зібрані силами компанії Prodrive, яка всесвітньо відома як виробник гоночної техніки для різних чемпіонатів від ралі до гонок на витривалість.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело carscoops.com