Найдоступніший електрокар Tesla коштуватиме $19 тисяч

Стало відомо, що бюджетна модель Tesla з початковою вартістю у 25 000 доларів США може коштувати всього 19 000 доларів. Як запевняє відомий YouTube-блогер Енді Слай, Ілон Маск завжди намагався максимально збільшити обсяги продажів електрокарів. Ще у 2006 році засновник компанії з виробництва електромобілів мріяв, щоб його дорогі моделі забезпечували низьку собівартість доступних електрокарів Tesla.

Саме в цьому полягав план Маска – використовування отриманих грошей для фінансування розробки бюджетного електрокара. У 2016 році він наголосив про необхідність розширити лінійку електромобілів для охоплення всіх основних сегментів.

За словами Енді, найдоступніший електрокар Tesla коштуватиме 19 тисяч доларів США. Це стане можливим ще й у разі прийняття американським урядом законопроєкту Green Act, який передбачає отримання податкових пільг в розмірі 7000 доларів.

Китайський філіал Tesla самостійно займається розробкою доступною новинки та робота має завершитися до кінця цього року. Постачання нового бюджетного електромобіля заплановано на 2022 рік.

Нагадаємо, восени минулого року Ілон Маск пообіцяв, що Tesla протягом трьох років налагодить випуск електрокарів вартістю 25 тисяч доларів США. Швидше за все, нова модель буде розроблена та встане на конвеєр саме в Китаї.

Як раніше повідомляв AMPERCAR, до кінця року Tesla запустить в Китаї дослідницький центр для розробки електромобіля за $25000.

Джерело electricvehiclenewsfeed.com


Коментарі
Завантаження...