Найбажаніший Citroën, який був розпроданий за 18 хвилин, повернеться у продаж обмеженим тиражем

Citroën My Ami Buggy повернеться у продаж. Автомобіль буде призначено для кількох європейських країн, а його тираж планується збільшити. Крім того, буде додано кілька нових функцій щодо моделі, яка, нагадаємо, була розпродана лише за 18 хвилин.

Загалом планується продати 1000 одиниць, які включатимуть нове обладнання та будуть призначені для дев’яти країн Старого континенту. Кузов виконаний у кольорі хакі, який контрастує із чорним кольором в елементах захисту. Обидва кольори поєднуються із жовтими акцентами.

Двері та дах були видалені, а на їхньому місці були додані змінені захисні аксесуари. Розроблено нові пластикові брезенти на блискавках, які використовуються для захисту водія та його пасажира у разі несприятливої погоди.

Всередині нового баггі My Ami жовтий колір домінує, оскільки він використовується в таких елементах, як кермо, передня панель, гачки для сумок та шви оббивки. Ще одна новинка пов’язана із панеллю приладів. Незважаючи на те, що вона, як і раніше, інтегрована в рульову колонку, вона має новий корпус. Крім того, було додано знімну сумку, яка поміщається в поглиблення, розташоване в центрі кермового колеса, і відіграє роль системи зберігання.

Стандартне обладнання було розширено невеликою портативною Bluetooth-колонкою, розміщеною в спеціальному корпусі, розташованому на панелі приладів, прямо поруч з кермовим колесом.

Щодо моторів, то тут змін немає. “Серцем” My Ami Buggy є літій-іонний акумулятор ємністю 5,5 кВт/год, основне призначення якого – живлення невеликого електродвигуна потужністю 8 к.с. Автономність досягає 75 кілометрів за циклом WLTP. Максимальна швидкість обмежена 45 км/год.

Компанія Citroën оголосила, що новий My Ami Buggy надійде у продаж 20 червня 2023 року о 12 годині ранку. Його можна придбати лише онлайн. А точніше, на сайті моделі. Бренд сподівається побити рекорд. Час, який знадобився найшвидшому клієнту, щоб завершити весь процес покупки першого видання, склав 2 хвилини і 53 секунди.

Новий My Ami Buggy буде продаватися у дев’яти країнах: Франції, Італії, Іспанії, Бельгії, Греції, Португалії, Великій Британії, Марокко та Туреччині. Як ми вказували на початку статті, їх буде лише 1 000 одиниць.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело citroen.co.uk